EcoTeak



Kompozyt firmy EcoTeak swoim wyglądem i zapachem przypomina drewno. Jednak właściwości desek kompozytowych są zupełnie inne. Deski nie tracą koloru, wyglądają świeżo i pięknie przez długie lata użytkowania a ciekawa kolorystyka desek daje duże możliwości nowych aranżacji. EcoTeak to połączenie nowoczesnej technologii budownictwa z ekologią i ochroną środowiska.

Aby zoptymalizować koszty, poza standardowymi wymiarami,  istnieje możliwość zamówienia desek pod wymiar.

Jakość kompozytów firmy EcoTeak  potwierdzona jest wieloma badaniami i certyfikatami oraz sprawdzana poprzez regularne testy i badania.


Wymiar podstawowy desek 150 x 25 x 2400 i 4000 mm

 

 

Deska tarasowa HD150H25-A

 

Deska balkonowa HD140H17


Panele szybkiego montażu

Alternatywa dla systemu balkonowego - panele szybkiego montażu to specjalnie przygotowane elementy łączone modułowo. Swobodnie nadają się do samodzielnego montażu na przygotowanej wcześniej powierzchni.

Montaż paneli szybkiego montażu ECOTEAK jest stosunkowo łatwy, używamy do tego bocznych elementów mocujących znajdujących się na brzegu każdego panela. Każda strona ma łączniki męskie i żeńskie co w łatwy i przyjazny dla użytkownika sposób umożliwia łączenie sąsiednich płytek. Wysokość całego systemu to zaledwie 2,1 cm.

Na pokrycie 1 m2 potrzeba 11 szt. paneli.

Oświetlenie LED

Specjalne, dedykowane modele najazdowych lamp LED umożliwiających punktowe oświetlenie tarasów i pomostów wykonywanych z produktów  ECOTEAK.

Kolorystyka:

Amber

Niebieski

Biały zimny

Biały ciepły

Pergole i otwierane zadaszenia

KE to włoska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją zadaszeń oraz   pergol od roku 1987. Dzięki szerokiej gamie produktów i bogatego wyboru konfiguracji, KE jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających projektantów, architektów, instalatorów oraz innych wykonawców.

Firma skupia się na dostarczaniu produktów awangardowych i stale aktualizuję wiedzę na temat podobnych rozwiązań na runku europejskim oraz światowym. Zarejestrowane rozwiązania oraz patenty są świadectwem skutecznego badania przeprowadzonego przez dział techniczny firmy.

KE to włoski styl zadaszeń tarasów oraz ogródków restauracyjnych przeniesiony na rynek polski.

Kontakt:
Waldemar tel. 693 419 740
Barbara tel. 600 156 123
biuro tel. 22 810 90 89
ecentrumdrewna@gmail.com
Dane:
Centrum Drewna
ul. Grochowska 278
03-841 Warszawa