Gardin Deco

Deski tarasowe Gardin Deco

Gardin Deco to deski kompozytowe wykonane w innowacyjnej technologii Co-extrusion. Oznacza to, że deski powstają z jednolitej mieszanki starannie dobranych materiałów. Nowy proces produkcji pozwala osiągnąć jeszcze lepszy i bardziej autentyczny wygląd drewna, niż w deskach wielowarstwowych.

Deski Gardin Deco są też bardziej wytrzymalsze na trudne do usunięcia plamy oraz promieniowanie UV. Ich powierzchnia jest pokryta w 100% surowcem o wysokich parametrach technicznych, jak i wysokich walorach reprezentacyjnych. Wysoka odporność mechaniczna w połączeniu z realistycznym wyglądem drewna to sposób na efektowny taras, który się nie nudzi, ani nie wymaga opieki.

2 struktury deski kompozytowej Gardin Deco w kolorze Złoty Teak 

Wymiary deski:
23 x 138 x 4000 mm (wysokość x szerokość x długość)

Dostępna kolorystyka:

Deska kompozytowa Gardin Deco w kolorze Antyczny Orzechwykonana w innowacyjnej technologii Co-extrusion

Antyczny orzech

Deska kompozytowa Gardin Deco w kolorze Srebrna Jodła wykonana w innowacyjnej technologii Co-extrusion

Srebrna jodła

Deska kompozytowa Gardin Deco w kolorze Złoty Teak wykonana w innowacyjnej technologii Co-extrusion. Zapraszamy do obejrzenia na żywo w naszym salonie na ul. Kresowa 6 Warszawa.

Złoty teak

Właściwości desek tarasowych Gardin Deco

Deski można rozpoznać po charakterystycznych okrągłych otworach w profilu deski. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, że są lżejsze i wygodne w montażu. W połączeniu z dedykowanym systemem niewidocznego montażu otrzymujemy funkcjonalną dekorację domu i ogrodu - bez widocznych wkrętów, sęków, wycieków żywicy lub potrzeby okresowej impregnacji. Taras jest odporny na zmienne warunki pogodowe i opady atmosferyczne. Komfortowy oraz bezobsługowy. Gardin Deco to złoty środek pomiędzy codzienną wygodą a szlachetnym wyglądem drewna.


Kontakt:
Salon Warszawa tel. 696 678 009
E-mail: wyceny@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Kresowa 6
04-206 Warszawa