Donice kompozytowe

Donice tarasowe

 

Donice tarasowe to ciekawy pomysł na udekorowanie i podkreślenie stylu tarasu lub ogrodu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów, jeśli chodzi o donice tarasowe – w różnych kształtach i wymiarach, wykonanych z różnych materiałów. Najczęściej dostępnymi na rynku są te wykonane z drewna, betonu czy innego materiału. Jeżeli jednak poszukują Państwo donic, które nie tylko będą ciekawym uzupełnieniem tarasu i ogrodu, ale również będą wysokiej jakości produktami, to oferowane przez nas donice kompozytowe są idealnym wyborem.

 

Każdy doskonale wie, jak trudno jest stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim ogrodzie. Wyzwanie stanowi dobranie odpowiednich elementów, w ten sposób, aby całość wyglądała elegancko i stylowo. W swojej ofercie posiadamy wiele elementów, dzięki którym ogród stanie się tym jedynym i niepowtarzalnym. W naszej ofercie znajdą państwo zarówno deski kompozytowe, leżaki, ławki jak i również donice tarasowe. Donice kompozytowe z naszej oferty dostępne są w kilku podstawowych kolorach, które wpasowują się zarówno w styl nowoczesny, jak i styl bardziej klasyczny.

 

Nasze produkty cechuje nie tylko jakość, ale również odpowiednie parametry. Produkty z naszej oferty są niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a dzięki wysokiej jakości wykonania nie wymagają okresowej konserwacji. Donice tarasowe wykonane z drewna bardzo często po jednym sezonie wymagają od właścicieli przeprowadzenia drobnych napraw oraz konserwacji. Donice kompozytowe nie generują tego problemu. Poprzez zastosowanie kompozytu nie wymagają konserwacji, a to oznacza oszczędność czasu oraz pieniędzy dla naszych klientów.

Kontakt:
Piotr tel. 668 700 220
Biuro tel. 22 810 90 89
E-mail: biuro@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Grochowska 278
03-841 Warszawa