EcoTeak w Centrum Drewna

 

 

Kompozyt firmy EcoTeak swoim wyglądem i zapachem przypomina drewno. Jednak właściwości desek kompozytowych są zupełnie inne. Deski nie tracą koloru, wyglądają świeżo i pięknie przez długie lata użytkowania a ciekawa kolorystyka desek daje duże możliwości nowych aranżacji. EcoTeak to połączenie nowoczesnej technologii budownictwa z ekologią i ochroną środowiska.

Aby zoptymalizować koszty, poza standardowymi wymiarami,  istnieje możliwość zamówienia desek pod wymiar.

Jakość kompozytów firmy EcoTeak  potwierdzona jest wieloma badaniami i certyfikatami oraz sprawdzana poprzez regularne testy i badania.

 

 

Wymiary - 150 x 21 x dowolna długość mm

Oświetlenie LED

Specjalne, dedykowane modele najazdowych lamp LED umożliwiających punktowe oświetlenie tarasów i pomostów wykonywanych z produktów  ECOTEAK.

Kolorystyka:

Amber

Niebieski

Biały zimny

Biały ciepły

Pergole i otwierane zadaszenia

KE to włoska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją zadaszeń oraz   pergol od roku 1987. Dzięki szerokiej gamie produktów i bogatego wyboru konfiguracji, KE jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających projektantów, architektów, instalatorów oraz innych wykonawców.

Firma skupia się na dostarczaniu produktów awangardowych i stale aktualizuję wiedzę na temat podobnych rozwiązań na runku europejskim oraz światowym. Zarejestrowane rozwiązania oraz patenty są świadectwem skutecznego badania przeprowadzonego przez dział techniczny firmy.

KE to włoski styl zadaszeń tarasów oraz ogródków restauracyjnych przeniesiony na rynek polski.

Kontakt:
Piotr tel. 668 700 220
Biuro tel. 22 810 90 89
E-mail: biuro@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Grochowska 278
03-841 Warszawa