Najwyższa jakość gwarancją na lata

Tarasy, Elewacje, Ogrodzenia Kompozytowe Warszawa – Centrum Kompozytu

Zadzwoń do nas

698 948 712

Wyślij zapytanie

wyceny@ecentrumdrewna.pl

Elewacje

Wybór desek na elewację – Centrum Drewna i Kompozytu Warszawa

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama desek do montażu elewacji. Wśród nich wyróżnia się modele kompozytowe i drewniane. Nowoczesne oraz klasyczne elewacje z wykorzystaniem tych materiałów zawsze będą wyglądać niezwykle estetycznie i efektownie. Można zdecydować się na pokrycie całości fasady lub połączenie kompozytu czy drewna z innym tworzywem, np. tynkiem, szkłem, kamieniem. Z kolei sam sposób ułożenia desek (pionowy lub poziomy) pozwala optycznie wymodelować bryłę budynku.

Deski elewacyjne na długie lata

Deski elewacyjne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą, aby ich dom wyglądał nienagannie przez długie lata. Wysokiej jakości materiał jest ponadczasowy i gustowny. Deska elewacyjna z oferty Centrum Drewna i Kompozytu to pewność odpowiednio wysokich parametrów wytrzymałości oraz odporności. Każdy produkt posiada gwarancję od producenta na żywotność, a wybrane deski nawet do 25 lat.

 

Jeśli zależy Ci na kompleksowym doradztwie oraz sprawnym montażu, zapraszamy do kontaktu. Działamy m.in. na terenie Warszawy.