Listwy przypodłogowe wszystkie rodzaje

 

  • SUPER SOLID - listwy z litego drewna dębowego pokryte naturalnym fornirem barwionym oraz w wersji naturalnego forniru dębowego lakierowanego bądź surowego(dostępne na zamówienie).
  • LISTWY MDF pokryte są białą folią, która jest przygotowana jako gotowe podłoże do malowania na dowolny kolor według własnej inwencji. Listwy można również zastosować jako gotowy produkt - listwy białe (bez dodatkowego zabezpieczania powierzchni, malowania na biało).
  • MASSIVE - listwy produkowane z wyselekcjonowanych gatunków drzew, pokryte lakierami lub olejami, które nadają im trwałość i naturalny charakter.W ofercie są listwy z litego drewna dębowego i jesionowego, dostępne w wersji surowej lub pokryte lakierem/olejem w ośmiu odcieniach. Listwy dostępne również w wersji litego dębu lub dębu rustykalnego - lakierowane lub surowe.
  • DIGITAL PRINTING - listwy na rdzeniu MDF pokryte folią z nadrukiem wykonanym przy użyciu technologii Digital Printing. Technologia ta stwarza możliwość dopasowania idealnej listwy pod kątem koloru lub wzoru do podłogi. Pozwala na wyrażenie swojej inwencji w projektowaniu własnego pomieszczenia ponieważ każdy wzór jest możliwy do wykonania. W stałej sprzedaży dostępne są listwy w wymiarze 78x18 w dwóch modnych wzorach: Floreal i Fantasy.
  • BIAŁE ABACHI - Listwy malowane na biało na miękkim, elastycznym i lekkim drewnie pochodzenia afrykańskiego. Pod warstwą białej farby widoczne są pory i subtelna struktura drewna, która sprawia że listwa wygląda bardzo naturalnie i idealnie pasuje do podłóg drewnianych.

 

Katalog do pobrania

 

 

Kontakt:
Salon Warszawa tel. 696 678 009
E-mail: wyceny@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Kresowa 6
04-206 Warszawa