Millboard

Millboard - logo

 

 

Millboard to produkt innowacyjny na skalę światową, niezwykle trwały, solidny a swoim wyglądem przypominający prawdziwe drewno.
Deska Millboard pokryta jest elastyczną powłoką Lastane® o wyczuwalnej w dotyku fakturze i dużej odporności na ścieranie, dzięki czemu dobrze znosi trudne warunki użytkowania. Jej powierzchnia właściwie nie wymaga konserwacji i uniemożliwia rozwój glonów, co znacznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia, nawet na mokrych deskach. Pigmenty używane do barwienia warstwy Lastane® są wysoce odporne na działanie promieniowania UV. Druga warstwa koloru jest zawsze nanoszona ręcznie, co nadaje każdej desce niepowtarzalny charakter.

Deska Millboard - opis

Deski Millboard formuje się na podstawie starannie wyselekcjonowanych próbek wysokogatunkowego dębu, oddając naturalne piękno pierwowzoru. Tylko deski kompozytowe Millboard są wytwarzane z takim kunsztem.
Materiał, z którego wykonana jest deska, to nowej generacji kompozyt RMC ( Resin Material Composite ), zupełnie pozbawiony drewna. W jego skład wchodzi żywica poliuretanowa wzmocniona włóknem szklanym z dodatkiem minerałów. Deski kompozytowe Millboard są pełne, barwione w masie, nie zmieniają objętości pod wpływem zmian temperatury, a także w przeciwieństwie do drewna nie wchłaniają wody, dlatego nie wypaczają się i nie gniją.

Deska Millboard - zalety

DOSTĘPNE LINIE PRODUKCYJNE:

Klasyczna

Deska Millboard Klasyczna

Waga 3,16 kg / mb
Długość 360 cm

 

Klasyczne - DOSTĘPNE KOLORY:

 

Deska Millboard Klasyczna - Złoty Dąb Deska Millboard Klasyczna - Miedziany 

Deska Millboard Klasyczna - Kasztanowy Deska Millboard Klasyczna - Jasny Dąb 

Deska Millboard Klasyczna - Dąb Dymiony Deska Millboard Klasyczna - Kamienny

 

Postarzana

Deska Millboard Postarzana

Waga 3,47 kg / mb
Długość 360

 

Postarzana - DOSTĘPNE KOLORY:

 

Deska Millboard Postarzana - Vintage  Deska Millboard Postarzana - Pustynny  

Deska Millboard Postarzana - Antracyt

 

 Kontakt:
Piotr tel. 668 700 220
Salon tel. 696 678 009
E-mail: biuro@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Grochowska 278
03-841 Warszawa