Podłogi drewniane w Warszawie

Podłogi drewniane - salon sprzedaży w Warszawie

 Podłogi drewniane są produktem najbardziej ekskluzywnym a ich szlachetność ceniona jest od wieków. Wytworzone z pełnych kawałków najlepszych gatunków drewna wytrzymują intensywne użytkowanie przez kilka pokoleń. 

 

Wicanders Parquet

Wicanders - deski podłogowe 

Wicanders Parquet to wyjątkowa kolekcja drewnianych desek podłogowych. Nasza specjalność to podłogi dębowe, modne obecnie rustykalne wzory, z powierzchnią poddaną dodatkowej obróbce, mającej na celu uzyskanie efektu zużycia. Deski są ręcznie strugane i ryflowane oraz bejcowane, dzięki czemu nasza podłoga drewniana jest tak wyjątkowa. W ofercie znaleźć można deski 1.lamelowe w dużych rozmiarach o długości do 2,2 m. i szerokości do 26 cm. Jako produkt komplementarny proponujemy podkład z naturalnego korka.

 

 

Walczak

Walczak - podłogi drewniane

 

DESKI DĘBOWE LAKIEROWANE
Wyjątkowa twardość, wytrzymałość i odporność na ścieranie sprawiają, że podłogi z drewna dębowego są bardzo trwałe i mogą służyć nawet kilka pokoleń. Dzięki jasnej i delikatnej barwie oraz subtelnemu rysunkowi słojów podłogi dębowe wspaniale nadają się do różnorodnych wnętrz od klasycznych po nowoczesne.

 

DESKI DĘBOWE OLEJOWANE
Styl rustykalny a może minimalizm? Skandynawska prostota, romantyzm polskiego dworku albo szczypta kolonialnej egzotyki? Pomyśl jak przyjemnie będzie stąpać boso po naturalnej, drewnianej podłodze, której kolor idealnie dopasuje się do wymarzonego stylu. W naszej nowej linii desek olejowanych tradycyjnie solidny dąb przywdział bardziej egzotyczne szaty. Lawenda, wiśnia, koniak lub biały to tylko niektóre z możliwych opcji. Dodatkowo każdy kolor występuje w dwóch wariantach: perfekcyjnie gładki lub szczotkowany, który sprawia że kontakt z drewnem staje się bardziej osobisty. Deski olejowane pokryte są twardymi woskami olejnymi. Jest to produkt na bazie naturalnych olejów i wosków, takich jak olej słonecznikowy, olej sojowy, olej ostowy, wosk candelilla czy wosk carnauba. Olej wnika głęboko w drewno wzmacniając je, natomiast wosk pozostając na powierzchni tworzy jedwabistą powłokę. Jest ona odporna na ścieranie, a także zapobiega wnikaniu wody i zanieczyszczeń. Podłoga pokryta twardym woskiem olejnym jest trwała i łatwa w pielęgnacji, a co najważniejsze absolutnie ekologiczna. Twarde woski olejne nie zawierają formaldehydu, środków biobójczych ani konserwantów, natomiast użyte pigmenty są dopuszczone do użytku również w sektorze spożywczym.

 

 

PARKIETY DĘBOWE
Parkiet - Klasyczne podłogi drewniane, które jednak w żaden sposób nie są przywiązane wyłącznie do klasycznych wnętrz. Podłogi z parkietu składają się z elementów o mniejszym wymiarze niż deski podłogowe ale za to oferują więcej sposobów ułożenia. Wyśmienicie wpasowują się do średniej wielkości wnętrz i dodają im niepowtarzalnego charakteru.
Klasa sortowania określa charakter oraz strukturę drewna widoczną na powierzchni. Bogactwo natury oferuje zarówno stonowane, jednolite struktury, jak i żywe podłogi o urozmaiconym rysunku słojów, z mniejszymi lub większymi sękami.

 

DESKI DĘBOWE I JESIONOWE SUROWE
Deski surowe wykańczane są po montażu w Twoim wnętrzu. Do wyboru jest wiele preparatów, które zadecydują o barwie, charakterze powierzchni oraz nadadzą niepowtarzalny styl Twojej podłodze. Lakierowania, bejcowanie, postarzanie to tylko niektóre z możliwych opcji.

 

 

Kontakt:
Salon Warszawa tel. 696 678 009
E-mail: wyceny@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Kresowa 6
04-206 Warszawa