Podłogi winylowe

Podłogi winylowe to nowy produkt, szybko rozwijający się na naszym rynku oraz alternatywa dla paneli laminowanych. Nowoczesne technologie dają możliwość uzyskania w warstwie winylu doskonałego odwzorowania rysunku i struktury drewna i kamienia. Winyl jest elastyczny i odporny na ścieranie. Wicanders w linii produktów Vinylcomfort proponuje panele winylowe - rozwiązania łączące winyl i korek, stanowiące doskonałą kombinację zalet obu materiałów. Jest to cicha, ciepła i trwała podłoga, która może być montowana w intensywnie użytkowanych obiektach komercyjnych.

 

 

  

  

 

 

Hydrocork to wielowarstwowa podłoga z wierzchnią warstwą z winylu i rdzeniem z kompozytu korkowego. Winyl zapewnia podłodze trwałość potwierdzoną wieloletnią gwarancją producenta - dla pomieszczeń mieszkalnych obowiązuje „Ograniczona wieczysta gwarancja", w przypadku pomieszczeń komercyjnych okres gwarancyjny wynosi 15 lat. Z kolei naturalny korek oznacza ciepło i praktycznie brak odgłosu stawianych kroków. Oba materiały, winyl i korek, dają podłodze elastyczność i sprężystość, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Podłoga jest w pełni wodoodporna, jeden wzór można ułożyć we wszystkich pomieszczeniach, łącznie z łazienkami. Kolekcja obejmuje 33 atrakcyjnie wizualne wzory.

 

Kolekcja Stone

Hydrocork Stone to posadzka wyglądająca jak kamienna, ale ciepła i miła w dotyku. Łatwo ją ułożyć, a gdy jest taka potrzeba, zgrać poziomem z panelami winylowymi zainstalowanymi w innych pomieszczeniach.

 

Kolekcja Wood

 Hydrocork Wood to bogata kolekcja wzorów drewna, gdzie pojedynczy panel do złudzenia przypomina deskę parkietową. Panele posiadają mikrofazę, która podkreśla elegancję wzorów.

 

 

 Resist+

Kolekcja Resist+ powstała w oparciu o udoskonaloną konstrukcję paneli winylowych z płytą nośną z HDF. Wyeliminowana została warstwa przemysłowego czarnego winylu, a zwiększono grubość korka , dzięki czemu podłoga jest jeszcze bardziej ciepła i cicha. Wszystko to bez kompromisu względem jej wytrzymałości. Producent udziela piętnastoletniej gwarancji w przypadku instalacji w pomieszczeniach użyteczności publicznej; w przypadku mieszkań okres gwarancji wynosi 25 lat. W ramach kolekcji oferowane są stonowane, o delikatnym rysunku wzory.

 

 

    

 

 

 

 

NOMAD FLO to wodoodporne panele winylowe ze sztywnym rdzeniem kompozytowym i zintegrowanym podkładem akustycznym.

Zaawansowana technologia SPC (Stone Polymer Composite)

 Panele o zwiększonej zawartości węglanu wapnia (sproszkowanej skały wapiennej), co nadało kompozytowemu rdzeniowi większą sztywność i pozwala wykonywać montaż na podłożu nie idealnie płaskim.

 

Zintegrowany podkład akustyczny

Zastosowany podkład akustyczny z pianki IXPE, powoduje że panele są bardzo ciche i nie ma konieczności układania dodatkowych folii lub podkładów.

 

System łączenia bezklejowego 5G

Panele posiadają najlepszy i najbardziej niezawodny system łączenia paneli.

 

100% wodoodporny

Panele stanowią dobrą alternatywę stosowania w miejcach narażonych na dużą wilgotność np.:

łazienki, kuchnie, kluby fitness.

 

Gwarancja nawet 25 lat

Wierzchnia warstwa grubości to 0,55mm pozwala stosować panele w pomieszczeniach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu (klasa 33) - okres  gwarancji 10 lat oraz pomieszczeniach mieszkalnych - okres gwarancji 25 lat.

 

 

Podstawowe parametry paneli winylowych NomadFlo:

- wymiar: 1220x180x6mm

- paczka: 1,7568 m2

- montaż na pływająco

- jakość i gęstość rdzenia lepsza niż tradycyjne podłogi winylowe LVT

- na ogrzewanie podpodłogowe

 

 

 

 

 

 

 

VinylTechLab to doświadczony producent i dystrybutor, który oferuje wysokiej klasy podłogi winylowe. Strategicznym celem VinylTechLab jest dostarczanie nowoczesnych produktów najwyższej jakości oraz gwarancja ich rozsądnych cen.


VinylTechLab oferuje podłogi winylowe, które doskonale sprawdzą się w:
• salonie;
• pokoju dziecięcym;
• łazience;
• hotelu;
• przestrzeni biurowej;
• galerii handlowej;
• restauracji i innych.
Oferujemy podłogi, które Cię zainspirują!
Skontaktuj się z nami i odmień swoją przestrzeń.

 

VinylTechLab powstało z silnej potrzeby tworzenia nowatorskich rozwiązań, które w łatwy sposób będą wykorzystywane w każdej przestrzeni.
VinylTechlab inspiruje się naturą oraz wykorzystuje najnowsze technologie do produkcji wysokiej jakości, bezpiecznych i unikalnych produktów. Wszystkie podłogi winylowe VinylTechLab nie zawierają formaldehydu oraz innych szkodliwych substancji chemicznych.
U nas znajdziesz najlepsze inspiracje i przekonasz się, jak niewiele trzeba, by całkowicie odmienić swoje wnętrza – wystarczy wybrać nasze podłogi winylowe!

 

Bogata oferta VinylTechLab składa się z dwóch rodzajów podłóg winylowych:
• tradycyjne podłogi winylowe w wersji klejonej
• warstwowe podłogi winylowe w wersji na klik
Szeroki wybór produktów to tylko jedna z wielu korzyści, jakich dostarczamy klientom, którzy wybierają nasze podłogi winylowe. Kupując u nas, możesz być pewien, że wybierasz produkty najwyższej jakości.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą podłóg winylowych stworzonych zgodnie z naturą i we współpracy ze znanym europejskim biurem projektowym.

 

 

 

Kolekcja Grand Canyon - dębowe dekory o jednolitym usłojeniu.

Kolorystyka, którą można zastosować do każdego wnętrza.

Rozwiązanie dla klientów ceniących wysoką jakość, jednocześnie dbających o własny budżet.

Wymiary paneli: 2 x 152 x 914 mm,

Klasa ścieralności: 23/31,

Sposób montażu: klejone

 

 

 

 

Kolekcja Natural Wonders - dębowe dekory o głębokiej teksturze.
Warstwa wierzchnia o wysokim wskaźniku ścieralności sprawia, że produkt jest przeznaczony dla różnego typu powierzchni komercyjnych.
Wymiary paneli: 3 x 228 x 1524 mm,
Klasa ścieralności 23/34/43,
Sposób montażu: klejone

 

 

 

Kontakt:
Piotr tel. 668 700 220
Biuro tel. 22 810 90 89
E-mail: biuro@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Grochowska 278
03-841 Warszawa