Porta

PORTA to jedna z ważniejszych firm na polskim rynku drzwi. Posiada pięć fabryk w całej Polsce, z czego jak informuje firma, jedna z nich jest najnowocześniejszą fabryką drzwi w Polsce. Warto zauważyć, że podczas procesu produkcji drzwi Porta, bardzo dużą uwagę przykłada zarząd do dbania o środowisko naturalne. O wielkości firmy świadczy fakt, iż firma nie tylko ma drzwi dla klientów indywidualnych ale też dla sektora inwestycyjnego. Drzwi Porta wyposażają budynki użyteczności publicznej, biurowce, nowoczesne hale sportowe i wiele innych.

Firma produkująca drzwi Porta jest kreatorem trendów dzięki nowoczesnemu podejściu, solidności wykonania produktów i ich niezawodności. Specjaliści tworzący produkty kierują się pasją i profesjonalizmem. Jedne z najnowocześniejszych biur projektowych, które na podstawie trendów zachodnich kreuje rynek krajowy, jest biuro projektujące właśnie drzwi Porta. Z tego to biura wychodzą projekty, które prezentujemy na stronach naszego sklepu internetowego, cieszące się popularnością i dużym zainteresowaniem wśród ogromnego grona naszych zadowolonych klientów.

Wprowadzane innowacyjne rozwiązania stawiają modele PORTA jako lidera produkcji najwyższej jakości drzwi w najlepszych cenach. Należy wspomnieć, iż firma była nagradzana wielokrotnie przez klientów, wykonawców i architektów. Jest jedną z czołowych marek produkujących drzwi wewnętrzne.

Kontakt:
Salon Warszawa tel. 696 678 009
E-mail: wyceny@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Kresowa 6
04-206 Warszawa