Tarasy kompozytowe w Centrum Drewna

KOMPOZYT TO IDEALNY PRODUKT DO WYKORZYSTANIA WSZĘDZIE TAM, GDZIE NATURALNE DREWNO MOŻE SIĘ NIE SPRAWDZIĆ: POMOSTY, BASENY, TARASY, BALKONY, CHODNIKI, ŚCIEŻKI OGRODOWE, ELEWACJE, BALUSTRADY, PERGOLE, OGRODZENIA, PŁOTY.

Zobacz nasze realizacje

Zalety desek kompozytowych:

1. Komfort w użytkowaniu na lata.

Nie ma potrzeby po każdej zimie szorować, impregnować i malować swojego tarasu. W przeciwieństwie do drewna, kompozyty nie reagują z mchem, są odporne na błoto, pleśń, termity i inne insekty. Tarasy i elewacje najłatwiej jest czyścić wodą pod ciśnieniem. Najważniejszą zaletą tych produktów jest ich użytkowanie bez potrzeby konserwacji i impregnacji.

2. Odporne na warunki atmosferyczne.

Materiał z którego wykonane są deski kompozytowe zawiera: drewno połączone z Polichlorkiem winylu PVC lub z HDPE oraz bardzo ważne stabilizatory i środki wiążące, które chronią kolor. Stabilizacja koloru występuje w przeciągu 2 miesięcy i jest nieznaczna. Nawet po długim czasie Twój taras będzie w stanie idealnym.

3. Antypoślizgowe i bezpieczne dla stóp.

Dzięki wytrzymałemu materiałowi kompozytowemu deski nie gniją ani nie rozszczepiają się i można cieszyć się miłym kontaktem z drewnem wolnym od drzazg.

4. Łatwy montaż.

Montaż produktów kompozytowych charakteryzuje się prostotą i szybkością wykonania bez konieczności używania specjalistycznego sprzętu.

5. Wodoodporne.

Ekologiczny aspekt i wygląd naturalnego drewna idą w parze ze stabilną i trwałą jakością materiałów syntetycznych, które sprawiają, iż produkty kompozytowe są niemal w 100% wodoodporne.

6. Ochrona środowiska.

Firmy produkujące kompozyt, przywiązują ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego, dlatego zwracają szczególną uwagę aby nie przyczyniać się do niszczenia lasów. Deski kopozytowe nie zawierają substancji szkodliwych i w 100% podlegają recyklingowi.

Kontakt:
Salon Warszawa tel. 696 678 009
E-mail: wyceny@ecentrumdrewna.pl
Dane:
Siedziba firmy:
Centrum Drewna i Kompozytu
ul. Kresowa 6
04-206 Warszawa