Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Na etapie wyboru Pan Piotr pokazał nam różne alternatywy cenowe i szczegółowo opowiedział o plusach i minusach każdej opcji. Bezproblemowy kontakt, precyzyjne wstępne kosztorysy, terminowość.

Aaa Nnn

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Piotrem, profesjonalnie i zgodnie z umową. Efekt końcowy był lepszy niż się spodziewałem, wielki wkład ekipy montażowej – starannie wykonała odcięcia i wykończenia.

Piotr Wnękowski

Bardzo profesjonalna i miła pomoc Pana Piotra. Po omówieniu dostępnych materiałów i projektu ogrodzenia na tarasie w bloku wybraliśmy deski Ultrashield. Solidny produkt, estetyczny i trwały.

Ania Piróg-Bednarska

Bardzo miła i fachowa współpraca. Powielam informacje o solidności i wiedzy Pana Piotra. Wykonanie na ogromnym poziomie. W naszym przypadku również bardzo szybka realizacja. Bardzo dziękujemy za piękny taras!

Anna Ezzat

Polecam firmę oraz doradztwo Pana Piotra. Polecam również produkt deski kompozytowe Ultrashield (tarasowe, elewacyjne) z bazą na stelażu aluminiowym. Warto posłuchać zdania Pana Piotra oraz przedyskutować własne pomysły.

Tech RailProject