Elewacje

Deski elewacyjne typu lamele UltraShield UH46

Kolor Antique

Dowiedz się więcej

Elewację ze zdjęć zmontowaliśmy z desek UltraShield® UH46, czyli modelu w kształcie połączonych ze sobą, kwadratowych trójwymiarowych listewek.

Inwestor zdecydował się na klasyczny odcień szarości, Antique, ten sam, który wybrał w przypadku desek tarasowych, co dało wyjątkowo spójny i harmonijny efekt wizualny.

 

Panele UltraShield 3D mogą być montowane w pionie lub opcjonalnie w poziomie. Klient zdecydował się na montaż pionowy, co pozwoliło optycznie podnieść bryłę i zrównoważyć proporcje.

 

Zarówno deski tarasowe, jak i elewacyjne UltraShield® Naturale UH46 produkowane są z wysokiej jakości kompozytu drewna i dodatkowo zabezpieczone zaawansowaną polimerową powłoką. Dzięki temu przypominają deski drewniane, ale pozbawione są drzazg, sęków i wycieków żywicy.

Co więcej, nie gniją, nie butwieją, nie blakną, są odporne na grzyby, pleśnie i drewnolubne insekty. Nie wymagają przy tym sezonowych zabiegów pielęgnacyjnych, co przez lata użytkowania przełoży się na spore oszczędności.

 

Wyjątkowe parametry odpornościowe i wytrzymałość desek UltraShield® Naturale sprawiają, że stanowić będą dla murów dodatkowe zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi.