Taras z desek kompozytowych z kolekcji Bruggan Elegant w kolorze Cooper

Tarasy

Właścicielka tej 25-metrowej inwestycji, Pani Ania, zdecydowała się na deski ryflowane Gardin Natur w kolorze Złoty Teak. To idealna propozycja dla osób poszukujących produktu, który wpisze się w rustykalny charakter domu i ogrodu. Linia wyróżnia się swoją niebanalną estetyką. Biegnące wzdłuż desek, nieregularne przesmużenia są nie tylko oryginalne, ale i unikatowe dla każdej sztuki.

 

Zanim przystąpiliśmy do montażu tarasu i zabudowy betonowych gazonów, rozebraliśmy starą zabudowę.

Oczyściliśmy i przygotowaliśmy podłoże pod taras i zabezpieczyliśmy je przepuszczającą wodę agrotkaniną. Dopiero wtedy zabraliśmy się za budow kratownicy z aluminiowych legarów, a w kolejnym etapie także stelaża pod zabudowę donic.

 

Na życzenie Pani Ani deski ryflowane Gardin Natur ułożyliśmy prostopadle do budynku. Z kolei zabudowę gazonów wykonaliśmy bez stopnia (porównajcie zdjęć sprzed i po remoncie), na szerokość 4 i pół deski.

Dzięki temu konstrukcja zyskała funkcjonalny wymiar. Można na niej zaaranżować miejsce do wypoczynku, albo ustawić donice z kwiatami czy nastrojowe oświetlenie, na przykład modne latarnie ogrodowe.

 

Jak deski ryflowane Gardin Natur będą sprawowały się przez lata, czy ich utrzymanie w czystości wymaga przeprowadzania sezonowej konserwacji i stosowania specjalistycznej chemii, piszemy TUTAJ.

 

Szukasz pomysłu na remont swojego tarasu?

Zajrzyj na nasz profil na Facebooku i daj się zainspirować!