Tarasy

Deski tarasowe Ultrashield® Naturale UH22

Kolor Light Grey

Dowiedz się więcej

Tę 70-metrową inwestycję wykonaliśmy z desek tarasowych z kompozytu UltraShield® Naturale UH22, czyli w formacie XL o szerokości 210 mm*, w wersji z gładką szczotkowaną powierzchnią.

Klient wybrał kolor Light Grey, a więc klasyczną szarość, która idealnie harmonizuje zarówno z roślinnością w ogrodzie, jak i betonowymi płytami tarasowymi bezpośrednio przy domu.

Ponieważ inwestorowi zależało na przedłużeniu istniejącego już tarasu i zamaskowaniu betonowych platform przy zbiorniku wodnym, w tym jednej podwyższonej, wykonaliśmy konstrukcję dwupoziomową.

W pierwszym etapie prac, wykorzystując platformę znajdująca się wyżej, zbudowaliśmy górny poziom tarasu. Z dolnym, płynnie przechodzącym w płyty, połączyliśmy go, montując szeroki, wygodny w użytkowaniu pojedynczy schodek.

Dzięki zastosowaniu klipsów TC-2 wyeliminowaliśmy ryzyko przesuwania i odkształcania platform. Akcesoria systemowe to również gwarancja trwałości i wytrzymałości tarasu oraz wysokiej estetyki efektu końcowego.

 

* W ofercie marki dostępna jest jeszcze deska tarasowa w standardowych wymiarach, tj. o szerokości 138 mm i w wersji z powierzchnią strukturyzowaną.