Elewacje

Gardin deska kompozytowa z serii Natur

 

Kolor Piaskowy Teak

Dowiedz się więcej

Właściciel tej 27-metrowej inwestycji poszukiwał desek o wyglądzie naturalnego drewna, ale z materiału, który nie wymaga sezonowej, kosztownej konserwacji i impregnacji specjalistyczną chemią.

Te wymagania spełniła Gardin deska kompozytowa z serii Natur.

 

Przed przystąpieniem do budowy kratownicy przygotowaliśmy betonowe podłoże pod taras. Do gruntowania użyliśmy gotowego gruntu Bostik Ardagrip Classic.

Preparat zwiększył nośność, a zarazem przyczepność betonowej posadzki i zmniejszył jej chłonność, co przekłada się na większą odporność na wilgoć.

 

Przed rozpoczęciem montażu konieczne było również uzupełnienie drobnych rys i pęknięć w posadzce, aby wyeliminować wybijanie wód gruntowych. Kiedy więc preparat wchłonął się i wysechł, położyliśmy masę uszczelniającą Bostik Aqua Blocker.

 

Na tak przygotowanej i zabezpieczonej posadzce zmontowaliśmy kratownicę z systemowych legarów aluminiowych, a następnie platformę tarasu.

 

Gardin deska kompozytowa z serii Natur w kolorze Piaskowy Teak, który wybrał Klient, ma naturalną estetykę i świetnie koresponduje z cegłą oraz  rustykalnym charakterem budynku.