Elewacje

Lamele elewacyjne kompozytowe UltraShield® Naturale

Kolor Oak

Dowiedz się więcej

Tę znajdującą się na balkonie na ostatniej kondygnacji jednego z warszawskich bloków ściankę o wymiarach 2,20 x 2,05 m wykonaliśmy we współpracy z Małgosią Domeracką z pracowni projektowania ogrodów, Miejskie Ziele.

 

Ze względu na wymagające warunki, na działanie których ścianka będzie nieustannie narażona w trakcie użytkowania, poleciliśmy lamele elewacyjne kompozytowe.

 

Inwestor zdecydował się na UltraShield® Naturale UH46 II generacji w ciepłym odcieniu brązu, Oak.

 

Dzięki komorowej budowie lamele elewacyjne kompozytowe mają stosunkowo niską wagę, więc bez problemu mogliśmy zamontować je na ostatniej kondygnacji, a co więcej, na pierwotnie postawionym prze dewelopera przepierzeniu.

 

Zmontowana przez nas ścianka pozwoliła oddzielić inwestora od sąsiadów i stworzyć dla niego intymną przestrzeń do wypoczynku. W ściance wyprowadziliśmy kable pod nastrojowe oświetlenie wybrane przez Małgosię.

 

Lamele elewacyjne kompozytowe UltraShield Naturale UH46 ze wszystkich stron zabezpieczone są zaawansowaną polimerową osłoną, która chroni je przed:

  1. blaknięciem oraz odbarwieniami pod wpływem promieniowania słonecznego,
  2. gniciem i butwieniem,
  3. pleśnieniem,
  4. wnikaniem zabrudzeń.

 

Choć wyglądem do złudzenia przypominają drewniane, lamele elewacyjne kompozytowe UltraShield® Naturale UH46 choć nie będą wymagały od naszego Klienta sezonowej, kosztownej konserwacji, zachowają swoje parametry odpornościowe i wytrzymałościowe.