Elewacje

Lamele kompozytowe elewacyjne UltraShield® Naturale UH46

Kolor Teak

Dowiedz się więcej

W tej inwestycji rolę główną grają lamele kompozytowe elewacyjne w kolorze Teak. Zwróćcie uwagę, jak ten odcień współgra zarówno ze stolarką okienną w odcieniu Winchester, jak i grafitową dachówką.

 

Inwestor wybrał system elewacyjny UltraShield® Naturale UH46. Projektując wykończenie elewacji, zdecydował się na klasyczne rozwiązanie, czyli symetryczne ułożenie lameli ściennych elewacyjnych na obu częściach domu, tzw. odbicie lustrzane.

 

Elementy architektoniczne wykonane z lameli kompozytowych elewacyjnych UH46 wyglądają jak drewniane. Wrażenie naturalności dodatkowo podbija szczotkowanie powierzchni.

 

Co istotne w wieloletnim, codziennym użytkowaniu, lamele kompozytowe elewacyjne UltraShield® Naturale nie są wymagające w eksploatacji.

Mycie bieżących zabrudzeń to w zasadzie jedyny zabieg pielęgnacyjny, który inwestor będzie musiał regularnie wykonywać. Lamele kompozytowe elewacyjne UltraShield® Naturale są odporne na gnicie i butwienie oraz grzyby, nie reagują też z pleśniami i mchami.

Impregnacja, malowanie i inne zabiegi konserwujące są zbyteczne, a to oznacza oszczędność w utrzymaniu.

 

Dzięki systemowym akcesoriom, montaż lameli kompozytowych elewacyjnych UH46 przebiegł sprawnie, a co najważniejsze, zbudowana z nich konstrukcja będzie trwała i bezpieczna dla mieszkańców.